برند ملی، اقتدار ملی


«پنجمین گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاه­های برتر اقتصاد ایران» با عنوان «طرح سراسری برند ملی، اقتدار ملی» تیر ماه سال ۱۳۹۷ در سالن همایش­های بین­ المللی صدا و سیمای ج. ا. ا برگزار خواهد شد.

این رویداد ملی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و به ریاست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مهندس علیرضا محجوب و با حمایت ویژه وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت جناب آقای دکتر شریعتمداری برنامه­ریزی شده است.

براساس مصوبات شورای عالی سیاستگذاری، این طرح با رویکرد شناسایی مزیت­ها و توانمندی­های بنگاه­های اقتصادی ایرانی و معرفی فرصت­های همکاری مشترک با برندهای بین­المللی با همراهی دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(UNIDO) برگزار خواهد شد و در اختتامیه مراسم از برندهای شایسته ملی که شرایط مورد نظر کمیته علمی و ارزیابی مراسم را احراز نمایند در قالب اعطای جوایز ویژه در سه محور و با عناوین «نشان عالی ارزش­ آفرینی ملی»، «نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی» و «نشان زرین اعتماد مصرف­ کننده»  قدردانی خواهد شد.

برگزیدگان رویداد به عنوان بنگاه­های برتر اقتصاد ایران از طریق مراجع ذیصلاح و با هدف ایجاد اعتبار جهانی، به رایزنی ­های بازرگانی سفارتخانه­ های خارجی مستقر در ایران معرفی و تلاش خواهد شد امکانات ارتباطی لازم برای توسعه مناسبات تجاری و همکاری­ ایشان با سازمان­ها و برندهای بین­المللی فراهم گردد .

لینک ثبت نام:
https://goo.gl/SYh85V


تماس با ما


آدرس : خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع طالقانی، مجتمع تجاری اداری نور تهران، طبقه سوم اداری، واحد 12

تلفن :02188227851 و 02188227854

ایمیل :info@persiangulfcorp.comکلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه مطالعاتی خلیج فارس می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب