معرفی مؤسسه


موسسه مطالعات خلیج فارس با هدف بهره برداری از فرصت ها و ظرفیت های موجود در فضای رسانه ای کشور با رویکرد برگزاری رویدادهای فرهنگی، صنعتی و اقتصادی منحصر بفرد و با حضور و همفکری جمعی از نخبگان کشور تاسیس شد و در اولین قدم توانست با تشکیل شورای عالی خلیج فارس از نمایندگان دستگاههای اجرایی کشور جایگاه خود را به عنوان دبیرخانه دائمی بزرگداشت روز ملی خلیج فارس تثبیت کند.

در ادامه مسیر و با رویکرد ایجاد مسیری راهبردی برای توسعه برند و برندسازی در صنایع کشور توانست با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به راه اندازی ستاد دائمی طرح سراسری نشان شایسته ملی نماید و در اولین قدم برندهای برتر کشور همچون مپنا، بانک کشاورزی، بانک شهر، گروه قطعه سازی عظام، فومن شیمی، صحت و بسیاری برندهای خوشنام دیگر به این طرح پیوستند.

در انتهای سال ۹۵ این مجموعه از طرف وزارت محترم کشور ماموریت یافت تا اقدام به انتشار گزارش عملکرد ۴ ساله تدبیر و امید و تمامی استانداری های کشور نماید که در اردیبهشت ۹۶ این شماره از ویژه نامه میراث پارس منتشر و توسط دولت توزیع شد.

موسسه مطالعات خلیج فارس امروز علاوه بر تشکیل دبیرخانه های دائمی رویدادهای ملی و نیز تاسیس مجمع عالی نخبگان مدیریت ایران در دهم اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در تلاش است تا با تشکیل جلسات کاربردی و منظم با تشکل ها و صاحبنظران در زمینه های مختلف مورد نیاز صنعت کشور همچون موضوع کیفیت، مشتری مداری، بهره وری و دیگر الزامات توسعه پایدار طرح ها و طریق هایی را سامان دهد.

ما باور داریم مسیر پیشرفت و توسعه ایران از شاهراه امید و حرکت مردمان ایران اهورایی می گذرد و در صورت اصلاح مسیر خواهیم توانست سرزمینی توسعه یافته و الگویی برای منطقه و شاید جهان باشیم.


تماس با ما


آدرس : خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع طالقانی، مجتمع تجاری اداری نور تهران، طبقه سوم اداری، واحد 12

تلفن :02188227851 و 02188227854

ایمیل :info@persiangulfcorp.comکلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه مطالعاتی خلیج فارس می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب