چشم انداز


 

آنچه بودیم…

بیش از ٨ سال حضور در فضای سرشار از فرصت و تهدید میان فعالان اقتصادی، چهره های سیاسی و نخبگان دانشگاهی کشور و همکاری و مشارکت در برگزاری بالغ بر ٢۵٠ رویداد ملی و بین الملی تجربه ای گرانبها بود که تا سال ١٣٩۴ ما را به کشف نقاط قوت و ضعف و نیز چالش های این حوزه رهنمون ساخت.

امری که این بصیرت را در ما ایجاد کرد که علاوه بر امکان استفاده از فرصت های رسانه ای موجود در این رویدادها می توان از آن ها به عنوان ابزارهایی برای تمرین دموکراسی و خدمت به جامعه جهت نمونه سازی استفاده از خرد جمعی و هم افزایی نام برد.

 

آنچه هستیم…

در سال ١٣٩۴ پس از کسب تجارب متعدد در ایجاد فضای وحدت و تعامل در جمع نخبگان صنعت، سیاست و دانشگاه بر آن شدیم به عنوان گروهی از جوانان که امید و تلاش را سرمشق خود قرار داده اند برند “خلیج فارس” را خلق کنیم و با آفرینش تجارب منحصر بفرد از هم اندیشی ها و هم افزایی ها بتوانیم در مسیر توسعه ایران قدم هایی کوچک اما مفید برداریم و منشا اثر باشیم.

این مهم ما را به همکاری با دستگاههایی همچون وزارت کشور، سازمان برنامه و بودجه، دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاونت های ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق های سه گانه بازرگانی، تعاون و اصناف، خانه صنعت، معدن و تجارت، تمامی استانداری های کشور، دانشگاههای همچون دانشگاه تهران، علامه و خواجه نصیر، اصفهان، شیراز و… و بسیاری از وزارتخانه های دولت تدبیر و امید و تعداد کثیری از نهادها، تشکل ها و مجامع صنفی، صنعتی، علمی ، سیاسی و فرهنگی کشور رهنمون ساخت و تشویق و یا انتقاد این جوامع راهنمای قدم های ما در این مسیر شد.

 

آنچه خواهیم بود…

ما با سپری کردن زمانی کمتر از دوسال از آغاز مسیر و با صداقت توانسته ایم اعتماد اکثریت قریب به اتفاق دستگاههای اجرایی و تشکل های معتبر ملی را به رویکرد و آرمان هایمان جلب کنیم و افتخار همکاری و همراهی دولت و بخش خصوصی را در رویدادهایمان داشته ایم و حمایت ایشان را باعث استواری گام هایمان می دانیم.

لذا برآنیم تا در افقی ۵ ساله به عنوان معتبرترین موسسه سامان دهنده رویدادهای عظیم ملی و بین المللی در میان جوامع اقتصادی، فرهنگی، دانشگاهی و سیاسی کشور شناخته شویم.


تماس با ما


آدرس : خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع طالقانی، مجتمع تجاری اداری نور تهران، طبقه سوم اداری، واحد 12

تلفن :02188227851 و 02188227854

ایمیل :info@persiangulfcorp.comکلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه مطالعاتی خلیج فارس می باشد

طراحی سایت توسط مجریان وب